Atatürk
Atatürk

Kur’an’ı Kerim’e Saldırı İnsanlık Suçudur

Türkiye Cumhuriyeti, 18 Şubat 1952 yılından bu yana NATO’nun en seçkin üyelerinden biridir. ABD’den sonra ittifakın en büyük 2’inci ordusuna sahip olan, bütçeye ve harekâtlara en çok destek veren ilk 5 ülke arasında yer alan Türkiye Cumhuriyeti’nin, millî ve manevî değerlerini örgütlü şekilde ayaklar altına alan İsveç Krallığı’nı NATO’ya kabul etmesi mümkün değildir.

PKK – YPG, KCK, FETÖ – PYD başta olmak üzere uluslararası seviyede kanlı eylemlere bulaşmış terör gruplarına ve bunlarla iltisaklı kişilere yıllardır kucak açan, finanse eden ve büyüten İsveç Krallığı; son günlerde insanlık dışı İslamofobi eylemlerinin de yuvası hâline gelmiştir. Teröre ve insanlık dışı eylemlere göz yuman ve teşvik eden İsveç Krallığı’nın Birleşmiş Milletler nezdinde de derhâl cezalandırılması gerekmektedir.

Kur’an’ı Kerim’e yapılan çirkin saldırının bedelinin en ağır şekilde ülkemiz tarafından ödetileceğini umuyor, yüce kitabımızın Türk milletinin koruması altında olduğunu Türk ve İslam düşmanı alçaklara hatırlatıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz